Dario Marianelli and Vikingur Olafsson - Darkest Hour (Original Motion Picture Soundtrack) - 2017

Dario Marianelli and Vikingur Olafsson – Darkest Hour – 2017

تاریک‌ترین لحظات (Darkest Hour) یک فیلم تاریخی، جنگی و درام به کارگردانی جو رایت و نویسندگی آنتونی مک‌کارتن است که در سال 2017 منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به گری اولدمن، بن مندلسون، رانلد پیکاپ، و استیون دیلین اشاره کرد. این فیلم نامزد دریافت شش جایزه اسکار شد که نهایتا موفق به دریافت این جایزه برای بهترین بازیگر مرد و بهترین گریم شد.

در 5 فوریه 2015 اعلام شد که وورکینگ تایتل فیلمز فیلمی را به نام تاریک‌ترین لحظات و با نویسندگی فیلمنامه‌نویس نظریهٔ همه چیز، آنتونی مک‌کارتن در رابطه با وینستون چرچیل در روزهای آغازین جنگ جهانی دوم خواهد ساخت. در 19 مارس 2016 گزارش شد که جو رایت این فیلم را کارگردانی خواهد کرد. در 14 آوریل 2016 گری اولدمن اعلام کرد که در نقش وینستون چرچیل به ایفای نقش خواهد پرداخت. در 6 سپتامبر 2016 گزارش داده شد که فوکس فیچرز این فیلم را در تاریخ 24 نوامبر 2017 در سطح ایالات متحده آمریکا منتشر خواهد کرد. در 3 نوامبر 2016 فیلمبرداری آغاز شد. همچنین در نوامبر 2016 اعلام شد که داریو ماریانلی ساخت موسیقی فیلم را بر عهده خواهد داشت.

موسیقی متن فیلم تاریک‌ترین لحظات، یکی از کارهای ارزشمند داریو ماریانلی به شمار میرود. در این مجموعه Vikingur Olafsson به عنوان پیانیست با داریو ماریانلی همکاری داشته است. در ادامه میتوانید این آلبوم را دریافت نمایید.

پسورد فایل‌های زیپ: www.freeost.ir

راهنمای دانلود: پس از کلیک بر روی لینک دانلود وارد صفحه‌ی واسط میشوید، پس از چند ثانیه گزینه Skip Ad یا پرش تبلیغ در سمت راست و بالای صفحه ظاهر میشود، بر روی آن کلیک نمایید تا دانلود فایل آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *