Glen Hansard and Marketa Irglova - Once (Music from the Motion Picture) - 2007

Glen Hansard and Marketa Irglova – Once (Music from the Motion Picture) – 2007

یکبار (Once) یک فیلم موزیکال و درام ایرلندی به نویسندگی و کارگردانی جان کارنی است. دو ستاره‌ی این فیلم گلن هنسارد و مارکتا ایرگلووا هستند که موسیقی متن این فیلم را نیز نوشته‌اند. گلن و مارکتا علاوه بر این فیلم، از سال 2005 در گروه موسیقی Swell Season با یکدیگر همکاری داشته‌اند. این فیلم با فروش بیش از 24 میلیون دلار با موفقیت تجاری بسیار بالایی همراه بود، چرا که تنها 115 هزار دلار برای ساخت آن صرف شده بود. موسیقی متن این فیلم در مراسم اسکار 2008 موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین موسیقی متن فیلم شد. همچنین درهمان سال، این آلبوم نامزد دریافت جایزه گرمی بهترین موسیقی متن فیلم شد.

موسیقی متن این فیلم توسط گلن هنسارد و مارکتا ایرگلووا سروده و اجرا شده‌است که با موفقیت بسیار بالایی همراه بوده‌است. آلبوم رسمی موسیقی متن فیلم Once در تاریخ 22 می 2007 منتشر شد. در ادامه میتوانید این اثر را دریافت نمایید.

پسورد فایل‌های زیپ: www.freeost.ir

راهنمای دانلود: پس از کلیک بر روی لینک دانلود وارد صفحه‌ی واسط میشوید، پس از چند ثانیه گزینه Skip Ad یا پرش تبلیغ در سمت راست و بالای صفحه ظاهر میشود، بر روی آن کلیک نمایید تا دانلود فایل آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *