Johann Johannsson - The Theory Of Everything - 2014

Johann Johannsson – The Theory Of Everything – 2014

نظریه همه‌چیز (The Theory of Everything) فیلمی در سبک درام و زندگی‌نامه‌ای به کارگردانی جیمز مارش است که در سال 2014 منتشر شد. آنتونی مک‌کارتن فیلم‌نامه این فیلم را برپایه “سفر به بی‌نهایت: زندگی من با استیون” نوشته جین وایلد هاوکینگ، نگاشته‌است. در این کتاب او به رابطه‌اش با همسر سابقش، استیون هاوکینگ، ابتلای استیون به بیماری عصبی حرکتی و موفقیتش در فیزیک می‌پردازد. اِدی رِدمِین در نقش استیون هاوکینگ، فلیسیتی جونز، چارلی کوکس، امیلی واتسون، سایمن مک‌برنی، کریستین مک‌کی و دیوید تیولیس در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. نظریه همه‌چیز در 7 سپتامبر 2014 به صورت جهانی اکران شد.

این فیلم عموماً با نظرات مثبت مخاطبان مواجه شد و در جشنواره‌ها و با گرفتن جوایز مختلف، موفقیت‌های زیادی کسب کرد. در مراسم جایزه گلدن گلوب، نامزد دریافت چهار جایزه بود و از بین آن‌ها جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد فیلم درام برای ردمین و بهترین موسیقی متن را ازآن خود کرد. در مراسم بفتا هم نامزد دریافت 10 جایزه بود که سه تا از آن‌ها، جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد برای ردمین، بهترین فیلم بریتانیایی و بهترین فیلم‌نامه اقتباسی برای مک‌کارتن را کسب کرد. در جوایز اسکار هم نامزد دریافت پنج جایزه شد، ازجمله: بهترین فیلم، بهترین بازیگر نقش اول مرد برای ردمین و بهترین بازیگر نقش اول زن برای جونز.

موسیقی متن این اثر توسط آهنگساز برجسته‌ی ایسلندی یوهان یوهانسون (Jóhann Jóhannsson) نوشته شده‌است. این اثر با نظر مثبت منتقدان همراه بود و مورد تحسین مخاطبان قرار گرفت. موسیقی متن فیلم نظریه همه چیز علاوه بر دریافت جایزه گلدن گلوب، نامزد دریافت جایزه اسکار، گرمی و بفتا نیز شد. در ادامه میتوانید این اثر را دریافت نمایید.

پسورد فایل‌های زیپ: www.freeost.ir

راهنمای دانلود: پس از کلیک بر روی لینک دانلود وارد صفحه‌ی واسط میشوید، پس از چند ثانیه گزینه Skip Ad یا پرش تبلیغ در سمت راست و بالای صفحه ظاهر میشود، بر روی آن کلیک نمایید تا دانلود فایل آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *