Ludovico Einaudi - Intouchables - 2011

Ludovico Einaudi – Intouchables – 2011

دست نیافتنی‌ها (Intouchables) یک فیلم کمدی درام به کارگردانی مشترک‌الیور ناکاشه و اریک تولدانو است که در سال 2011 در فرانسه ساخته شده‌است. در این فیلم بازیگران چون فرانسوا کلوزه و عمر سی نقش آفرینی کرده‌اند. این فیلم در تاریخ 2 نوامبر 2011 در فرانسه منتشر شد و پس از دو هفته، دومین فیلم پرفروش فرانسه نام گرفت. این فیلم نظر مثبت منتقدان را به دنبال داشت و نامزد دریافت جوایز بسیاری شد. این اثر در فرانسه نامزد دریافت هفت جایزه سزار شد که نهایتا جایزه بهترین بازیگر مرد به عمر سی تعلق گرفت.

داستان فیلم اقتباسی از یک داستان واقعی است. زندگی نویسنده ثروتمندی به نام فیلیپ که در اثر سقوط با چتر معلول می‌شود و برای پرستاری از خود مردی به اسم دریس را استخدام می‌کند. فیلیپ تا قبل از استخدام دریس؛ مردی بداخلاق و غیر قابل تحمل بود اما با حضور دریس، که شخصی سابقه‌دار است، زندگی و شخصیت فیلیپ متحول می‌شود. دریس زندگی فیلیپ را به‌طور کامل عوض می‌کند. زندگی کسل‌کننده فیلیپ با ورود دریس تغییر می‌کند به گونه‌ای که از بیرون رفتن با آمبولانس، به بیرون رفتن با ماشین‌های مازراتی خود روی می‌آورد…

موسیقی متن این فیلم توسط پیانیست و آهنگساز برجسته‌ی ایتالیایی لودویکو اناودی (Ludovico Einaudi) سروده و اجرا شده است. در ادامه میتوانید این اثر را دریافت نمایید.

پسورد فایل‌های زیپ: www.freeost.ir

راهنمای دانلود: پس از کلیک بر روی لینک دانلود وارد صفحه‌ی واسط میشوید، پس از چند ثانیه گزینه Skip Ad یا پرش تبلیغ در سمت راست و بالای صفحه ظاهر میشود، بر روی آن کلیک نمایید تا دانلود فایل آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *