Ramin Djawadi - Tom Clancy's Jack Ryan Season 1 (Music from the Prime Original Series) - 2018

Ramin Djawadi – Tom Clancy’s Jack Ryan Season 1 – 2018

جک رایان تام کلنسی (Tom Clancy’s Jack Ryan) یا به عبارت ساده‌تر جک رایان، یک سریال آمریکایی در ژانر اکشن و سیاسی است که بر اساس کاراکتر جک رایان از آثار تام کلنسی ساخته شده است. این سریال در تاریخ 31 آگوست 2018 توسط سرویس ویدئویی آمازون منتشر گردید.

توماس لئو کلنسی جونیور (.Thomas Leo Clancy Jr) نویسنده آمریکایی است که بیشتر به‌خاطر نگارش جزئیات تکنیکی طرح‌های داستانی جاسوسی و فنون نظامی مربوط به دوران جنگ سرد و پیامدهای پس از آن، شناخته شده‌است. توماس لئو کلنسی جونیور در بالتیمور ایالت مریلند به دنیا آمد و از دانشگاه لویولا تاوسن و در رشته زبان انگلیسی فارغ التحصیل شد. او در سال 1984 نخستین رمان خود را به نام شکار اکتبر سرخ نوشت که خیلی زود به کتابی پرفروش تبدیل شد. کلنسی در همان سال دومین اثر خود را با نام آغاز طوفان سرخ منتشر کرد. کتاب‌های غیرداستانی او در خصوص جنگ‌افزارها و طرحهای نظامی نیز مورد توجه قرار گرفته است. موفقیت‌های او در حرفه‌اش به حدی بوده است که مجوز رفت‌وآمد به مراکز نظامی و دسترسی به برخی اطلاعات محرمانه مرتبط با فناوری‌های نظامی، از سوی مقامات ارشد نظامی ایالات متحده به او داده شد. کلنسی خود را تأثیرپذیرفته از فردریک فورسایت می‌داند. این سریال نیز بر اساس یکی از شخصیتهای داستانی این نویسنده ساخته شده است.

موسیقی متن این سریال توسط رامین جوادی (Ramin Djawadi) سروده شده است. از آثار برجسته‌ی این هنرمند میتوان به موسیقی متن فیلم گیم آو ترونز اشاره کرد که با استقبال بی‌نظیری همراه بوده است. وی همچنین در سال 2008 برای فیلم مرد آهنین، موفق به دریافت جایزه گرمی بهترین موسیقی متن فیلم شد. در ادامه میتوانید این اثر را دریافت نمایید.

پسورد فایل‌های زیپ: www.freeost.ir

راهنمای دانلود: پس از کلیک بر روی لینک دانلود وارد صفحه‌ی واسط میشوید، پس از چند ثانیه گزینه Skip Ad یا پرش تبلیغ در سمت راست و بالای صفحه ظاهر میشود، بر روی آن کلیک نمایید تا دانلود فایل آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *