Thomas Newman - The Shawshank Redemption (Original Motion Picture Soundtrack) - 1994

Thomas Newman – The Shawshank Redemption – 1994

رستگاری در شاوشنک (The Shawshank Redemption) یک فیلم درام و جنایی به کارگردانی فرانک دارابونت و بازی تیم رابینز، مورگان فریمن و باب گانتون است. این فیلم در سال 1994 توسط شرکت آمریکایی کلمبیا پیکچرز منتشر شد که به‌طور گسترده‌ای به عنوان برترین فیلم تاریخ سینمای جهان شناخته می‌شود. این فیلم براساس داستان کوتاهی از استیون کینگ به نام “ریتا هیورث و رستگاری در شاوشنک” ساخته شده‌است و در آن رابینز در نقش اندی دوفرین و فریمن در نقش الیس “رد” ردینگ بازی می‌کنند. در مراسم جایزه اسکار سال 1994 این فیلم نامزد دریافت هفت اسکار در زمینه‌های بهترین موسیقی متن فیلم، بهترین فیلم، بهترین بازیگر(مورگان فریمن)، بهترین فیلمنامه، بهترین فیلمبرداری، بهترین تدوین، و بهترین صدابرداری شد اما موفق به بردن هیچ‌یک نشد. رستگاری در شاوشنک در حال حاضر در فهرست 250 فیلم برتر تاریخ سینما در سایت IMDb با بیش از 1.000.000 رای رتبه اول را به خود اختصاص داده‌است.

موسیقی متن فیلم رستگاری در شاوشنک توسط آهنگساز آمریکایی توماس نیومن (Thomas Newman) سروده شده‌است. توماس نیومن یکی از پر آوازه‌ترین آهنگ سازان در عرصه آهنگ سازی فیلم است. وی تاکنون 12 بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است که از جمله‌ی آنان میتوان به مراسم اسکار سال 1994 اشاره کرد که نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین موسیقی متن فیلم برای فیلم رستگاری در شاوشنک شد. در ادامه میتوانید این اثر را دریافت نمایید.

پسورد فایل‌های زیپ: www.freeost.ir

راهنمای دانلود: پس از کلیک بر روی لینک دانلود وارد صفحه‌ی واسط میشوید، پس از چند ثانیه گزینه Skip Ad یا پرش تبلیغ در سمت راست و بالای صفحه ظاهر میشود، بر روی آن کلیک نمایید تا دانلود فایل آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *