Yann Tiersen - Amelie - 2001

Yann Tiersen – Le Fabuleux Destin d’Amélie Poulain – 2001

آملی (Amélie) که همچنین با نام سرنوشت شگفت‌انگیز آملی پولن (Le Fabuleux Destin d’Amélie Poulain) شناخته میشود، فیلمی در ژانر کمدی و رمانتیک محصول سال 2001 به نویسندگی گیوم لورن (Guillaume Laurant) و کارگردانی ژان پیر ژونه (Jean-Pierre Jeunet) می باشد. کمپانی فرانسوی ویکتورس وظیفه ساخت و پخش این فیلم را برعهده داشته است.آملی با استقبال بسیار خوب منتقدان و تماشاگران در سراسر جهان همراه بوده است و به عنوان یکی از موفق ترین فیلم های تاریخ سینمای اروپا و یکی از تحسین شده ترین فیلم های غیر انگلیسی زبان شناخته می شود. این فیلم همچنین از نظر فروش نیز یکی از موفق ترین فیلم های فرانسوی در بازارهای آمریکا شناخته میشود. آمیلی با بودجه‌ی 10 میلیون دلار ساخته شد اما به فروش رویایی 174 میلیون دلاری رسید که با توجه به بودجه کم و هم چنین سال ساخت موفقیتی بسیار بزرگ محسوب می شود.

موسیقی متن این فیلم توسط نوازنده و آهنگساز برجسته‌ی فرانسوی یان تیرسن (Yann Tiersen) سروده و اجرا شده است. موسیقی متن این فیلم بود که یان تیرسن را به شهرت رساند. در ادامه میتوانید این موسیقی متن را دریافت نمایید.

پسورد فایل‌های زیپ: www.freeost.ir

راهنمای دانلود: پس از کلیک بر روی لینک دانلود وارد صفحه‌ی واسط میشوید، پس از چند ثانیه گزینه Skip Ad یا پرش تبلیغ در سمت راست و بالای صفحه ظاهر میشود، بر روی آن کلیک نمایید تا دانلود فایل آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *